Odetchnij wreszcie. Tydzień z jogą w Pałacu Pakosław

Odetchnij wreszcie. Tydzień z jogą w Pałacu Pakosław

Dlaczego warto ćZrzut ekranu 2020-07-21 o 21.33.00wiczyć jogę?

Bo uspokaja umysł. Bo pozwala poczuć się obecnym. Bo to ruch, który daje energię, a nie wyczerpuje ją. Bo to nie konkurs, nie wyścig, nie zawody. Bo jeśli potrzeba, to wiele wybacza, ale jeśli tylko chcesz, to może też być wyzwaniem.
A także dlatego, że można ją ćwiczyć wszędzie – choć najprzyjemniej jest robić to w pięknym otoczeniu, które pomaga osiągnąć wewnętrzną harmonię. Otoczeniu takim jak Pałac Pakosław, z jego stylowymi wnętrzami, parkiem i malowniczym stawem.

W tygodniu 9-15 sierpnia w Pałacu rezydować będzie joginka Roksana Ochocińska, właścicielka studia ROXI YOGA joga Leszno. Codziennie prowadzić będzie dla chętnych osób zajęcia jogi w pałacowym ogrodzie. Możesz dołączyć raz, możesz brać udział codziennie: sam wybierzesz swoje tempo.

Zajęcia jogi kosztują 25 zł/osobę przy zapisach na miejscu i jedynie 20 zł/osobę przy rezerwacji z góry.

Aby dopełnić atmosfery relaksu, w dniach 10-14 sierpnia swoje usługi oferować będzie dyplomowana masażystka Agnieszka Cieśluk z Forest Massage & Spa w Lesznie. Nasi goście będą mogli wybrać jeden z trzech wariantów:

🍃 Aromatyczny deszczowy las (90 minut – 235 zł)
Autorski antystresowy masaż całego, twarzy oraz głowy.

🌷 Lawendowy relaks (60 minut – 150 zł, 30 minut – 115 zł)
Masaż z wykorzystaniem ciepłego oleju migdałowego oraz olejku lawendowego. Rozluźni mięśnie, uwolni ciało od napięć a umysł od negatywnych emocji, poprawi nastrój.

🥥 Orientalny masaż kokosowy (60 minut – 185 zł)
Subtelny, głęboko odprężający masaż całego ciała oraz głowy. Połączenie masażu szwedzkiego, akupresury oraz drenażu limfatycznego. Nada skórze aksamitności i blasku, a subtelny zapach kokosa ukoi zmysły i wprowadzi w dobry nastrój.

Każdy z masaży dostępny jest w trzech poziomach intensywności.

Wszyscy chętni będą mogli oddać się w zdolne ręce Agnieszki zarówno w jednym z pałacowych pokoi, jak i… pod gołym niebem.

Relaksująca joga będzie wspaniałym dodatkiem do innych atrakcji, jakie oferuje Pałac Pakosław i jego okolice: oryginalnie zaprojektowanych, unikatowych pokoi, autorskiej kuchni opartej na lokalnych składnikach (odpowiadającej także potrzebom wegetarian i wegan oraz osób na diecie bezglutenowej), przepięknej Doliny Baryczy, zachwycających tras rowerowych wycieczek, pachnącej miodem zaprzyjaźnionej Pasieki Smakulskich czy słynnego miejscowego browaru Nepomucen.

Serdecznie zachęcamy do rezerwowania pobytu w Pałacu już dziś! Pakujcie walizki i maty do jogi i przyjedźcie w sierpniu: czekamy z otwartymi sercami!
☎️ +48 695 297 570
📧 recepcja@palacpakoslaw.pl


Roksana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial
YouTube
INSTAGRAM